Saturday market (8): Gezinnig

Totaal
 

Elke zaterdag een leuke webwinkel. Vandaag: Gezinnig

Wendy en Rianne bespraken als buurvrouwen regelmatig hoe pittig het was om gezin en baan te combineren. In het najaar van 2007 besloten ze dat ze zichzelf en alle andere combimoeders van Nederland ten dienste wilden zijn. En zo ontstond webshop Gezinnig. Je vind er informatie en producten om de boel thuis lekkerder te laten draaien.

Wat wordt het meest besteld en waarom? “Het 7 dagen bord, een duidelijk planner met 80 magneetjes. Er wordt veel spontaan gezocht en gegoogeld naar een goed, helder en betaalbaar weekoverzicht voor een kind. Daarmee voorzien we echt in een behoefte.”

Zo'n 30-minute coach via jullie site, levert dat nu echt wat op? “Een coach kan niet toveren in 30 minuten, maar toch kun je in een half uur behoorlijk wat praktische tips krijgen: een mini-stappenplan als je kind niet zindelijk is bijvoorbeeld, of als er constant strijd is over tv-kijken of snoepen.

Hebben jullie wel eens feedback gehad waar je echt aan kon merken dat jullie iemand geholpen hadden? “Jazeker! Bijvoorbeeld bij het Kletsboek! Een kinderpsychiater vertelde dat hij het met zijn eigen kinderen gebruikte, maar ook in zijn werk. En een moeder met een behoorlijk gesloten zoontje van acht stond versteld van hoeveel er te praten viel met het boek. En zo zijn er nog wel meer!”

Zijn jullie inmiddels zelf een soort Mary Poppins? “Toveren kunnen we niet, maar Mary verrast en laat zien dat het geluk te vinden is in de gewoonste dingen. Dat doen wij ook: door alledaagse dingen (opvoeden, plannen, koken, op vakantie gaan, je relatie niet laten verslonzen) leuker en makkelijker te maken. Maar… je moet die verstandige tip of dat handige product wel blijven gebruiken of toepassen. Als manlief de gezamenlijk planner niet invult werkt het niet.” www.gezinnig.nl

Op zoek naar meer leuke webwinkels? Ga naar Flow Startpagina: www.startpagina.nl/flow/ 

  • print Print for later
  • bookmark Bookmark in Browser
  • email Tell a friend

Over flow

Flow is een tijdschrift voor vrouwen die meer rust en ruimte zoeken in hun drukke leven. Flow biedt ze inspiratie, inzichten en oplossingen.
Dit artikel is geplaatst in Geen categorie.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 

1 reactie

  1. Dani

    Heerlijke site !