Een Flow box is niet compleet zonder goodies. In de Klein Geluk Box vind je onder andere kakkerlakjes met haiku’s, regenboog sticky notes, koffiebeker-stickers en nog veel meer om jezelf (maar ook een ander) te verrassen.
Geluk volgens illustrator Xuan Loc Xuan
De Vietnamese Xuan Loc Xuan maakte alle illustraties: “Tijdens het lezen van de verhalen – met Google Translate kwam ik een heel eind – probeerde ik ideeën te visualiseren. Ik schets en ‘schilder’ digitaal, en blijf aanpassen totdat ik tevreden ben.
Het thema klein geluk staat dicht bij me. Ik groeide op in een kleine, rustige regio in het zuiden van Vietnam, tussen maisvelden en heuvels vol thee- en koffieplanten. Al vroeg leerde ik me te verhouden met de natuur, die altijd om me heen was. Inmiddels woon ik in Ho Chi Minhstad – een prachtige, dynamische plek waar veel gebeurt. Ik werk vanuit het oude huis waar ik al woon sinds ik studeer. Binnenkort hoop ik een kleine woning in de stad te kunnen kopen.”
- Bestel de Klein Geluk Box hier.
- In onze webshop kun je nog veel meer edities bestellen, waaronder de laatst verschenen Flow.
Fotografie Rachel Vieth