Go to content

B&B Summertime in het Belgische Koksijde

B&B Summertime in het Belgische Koksijde

We verzamelen de leukste B&B’s, hotelletjes en andere slaapadressen. Allemaal fijn voor een weekendje weg of wat langer ertussenuit. B&B Summertime ligt in het Belgische Koksijde. Een nieuwe B&B waar ook op een grijze koude dag een zomers briesje waait.

Wat is er zo fijn hier?
Eigenares Suze is fan van Scandinavië en het hygge-gevoel is hier overal terug te vinden. Wollen plaids, hout- en natureltinten, vachtjes, kussens en een open haard. Hier heb je de luxe en verwennerij van een hotel, maar wel de gastvrijheid en charme van een bed & breakfast.

Wat krijgen we voor ontbijt?
Uit de grote open keuken komt zo veel lekkers dat je er de hele ochtend voor uit wilt trekken. Met verschillende soorten brood, croissants, vers sap, een eitje zoals jij ‘m wilt, yoghurt met cruesli, kaas en vleeswaren uit de streek.

Deel dit artikel
Flow nieuwsbrief Flow nieuwsbrief
Van mental health tot goed nieuws

Flow nieuwsbrief

Wil je nog meer verhalen van Flow? Twee keer per week versturen we een mail met nieuwe artikelen.

^