Hoera! Flow 10 is er!

Flow 10

De nieuwe Flow, nummer 10, ligt in de (online) winkels. Met op de cover een analoge foto van Tina Sosna en een quote van schrijver Maya Angelou. Met als extra: twee paper goodies voor het nieuwe jaar.

Tina schoot deze foto op een zonnige lentedag vanaf een brug in het bos. Wat je precies op deze foto ziet, vertelt Tina in dit interview. Ze praat over analoge fotografie, omgaan met tegenslagen en de schoonheid van simpele dingen.

Je kunt het nieuwe nummer hier bestellen.

In Flow 10-2021 lees je onder andere over:

  • Opgewekt blijven bij tegenslagen: hoe doe je dat?
  • Winterwandelen (en de voldoening erna).
  • Gewoontes afleren: het is niet makkelijk maar kán wel.
  • Liesbeth zoekt een hobby: koken.
  • Het imposter syndroom: waarom hebben we de neiging ons succes te bagatelliseren?

Extra: een jaarplanner en plaatjesvellen voor je jaarplanner

Al jaren zit er bij het laatste nummer van het jaar een kalender voor het nieuwe jaar. Dit jaar maakten we een ‘anders dan anders’- kalender; deze jaarplanner kun je helemaal zelf personaliseren met de plaatjesvellen die erbij zitten. Welk beeld je bij welke maand plakt, is aan jou. Zo ben je even creatief bezig én heb je daarna een handige, zelfgemaakte kalender voor al je plannen en ideeën.

Je kunt foto’s van je planner op Facebook delen in de groep: Flow Paper Lovers. Hier kun je je ook laten inspireren door de voorbeelden van anderen. En je kunt je foto’s delen op Instagram met #mycolorfulyear.

Je vindt Flow 10 in jouw lokale boekhandel, in de supermarkt en in onze webshop.

Meer lezen

Fotografie Rachel Vieth & BeetjeHome

Promotional image

Van mental health tot goed nieuws

Flow nieuwsbrief

Wil je nog meer verhalen van Flow? Twee keer per week versturen we een mail met nieuwe artikelen.

SCHRIJF JE IN